STUDENCIE, TO JUŻ OSTATNI DZWONEK!

Do 19 kwietnia trwają zapisy do międzynarodowego konkursu Global Intern. Blisko 130 polskich studentów walczy o przepustkę do światowej kariery – możliwość odbycia trzymiesięcznego stażu w trzech różnych państwach i kulturach. Już teraz można także głosować na swoich faworytów.

To już piąta edycja konkursu Global Intern organizowanego przez EF Education. Biorą w nim udział studenci z całego świata, marzący o podróżach i zdobywaniu doświadczeń w międzynarodowych środowiskach. Główną nagrodą jest trzymiesięczny staż z wynagrodzeniem, który pomoże zrealizować te aspiracje. Ze względu na bardzo duże zainteresowanie konkurs został przedłużony.

Global Intern jest odpowiedzią na zapotrzebowania pokolenia wkraczającego na rynek pracy. Jak wynika z najnowszych badań przeprowadzonych przez EF Education First, 80% studentów uważa międzynarodowe doświadczenie za kluczowy element w dążeniu do wymarzonej kariery, natomiast dla osiągnięcia tego celu zdaniem 97% badanych bardzo ważne są umiejętności językowe.

„W obecnych czasach studenci są bardzo ambitni i otwarci, jeśli chodzi o przełamywanie barier i międzynarodowe aspiracje. Nasz program Global Intern to wspaniała okazja, by wejść na zawodową ścieżkę i wyróżnić swoje CV spośród tysięcy innych” mówi Barbara Zach, dyrektor zarządzający polskiego oddziału EF.

Zadanie konkursowe polega na stworzeniu 3-minutowego video lub eseju, w którym kandydat wykaże, dlaczego właśnie on powinien zostać tegorocznym Global Intern. W tej chwili w globalnej rywalizacji bierze udział już 130 studentów z Polski. Filmy sześciorga z nich (Emilii Jankiewicz, Joanny Raduszewskiej, Justyny Gaworskiej, Daniela Mnicha, Danuty Chodakowskiej oraz Magdaleny Mitrofaniuk) zebrały już ponad 2000 głosów internautów! Na nowe zgłoszenia i filmy lub eseje organizatorzy czekają do 19 kwietnia.

Pierwsze dwa miesiące Global Intern obejmują pracę w jednej z centrali EF w Londynie, Bostonie, Dubaju, Szanghaju lub Zurichu oraz biurze lub szkole EF, dowolnie wybranych spośród 460 placówek na całym świecie. Trzeci miesiąc zwycięzca spędzi na praktykach przy studenckiej organizacji AIESEC, w ramach projektu rozwoju społeczności, edukacji, zdrowia, praw człowieka i kultury. Lokalizację wybierze spośród takich państw jak Indonezja, Kenia, Peru i Sri Lanka.

Na uczestników z Polski dodatkowo czekają także nagrody od lokalnych partnerów konkursu:  voucher na uczestnictwo w 2-dniowym szkoleniu „Postaw na talenty. Zarządzanie sobą na zielonej ścieżce” od Akademii Leona Koźmińskiego; semestralny - 50 godzinny kurs języka angielskiego na wybranym poziomie w szkole języków obcych TFLS oraz możliwość bezpłatnego przystąpienia do egzaminu językowego IELTS organizowanego przez British Council.

 

Szczegółowe informacje na temat konkursu znajdują się pod adresem www.ef.com/globalintern

 

 

 

***

EF Education First(www.ef.com) zostało założone w 1965 roku z misją przełamywania barier językowych, kulturowych i geograficznych. Posiadając 460 szkół i biur w ponad 50 państwach, EF specjalizuje się w nauczaniu języków, podróżach edukacyjnych, programach akademickich i wymianach kulturowych. EF był oficjalnym partnerem organizującym szkolenia językowe w trakcie Olimpiady w Pekinie w 2008 roku. EF był także Oficjalnym Dostawcą Programów Językowych na Olimpiadę Zimową w Soczi w 2014 roku.

 

Kontakt dla mediów:

Charlotta Falk, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. , +41 (0)43 4304041

Oktawia Szczodrowska, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. , +48 662 060 372

 

Staż dziennikarski w redakcji portalu UniaEuropejska.org

Więcej szczegółów kliknij tu

Oferty praktyk dla studentów

Jesteś studentem ?

Planujesz w wakacje zdobyć gruntowne doświadczenie?

Szukasz płatnego programu praktyk?

Chcesz by praktyki były kolejnym krokiem w stronę wymarzonej pracy?

Agencja reklamy kreatywnej Szare Komórki szuka takich jak Ty!

Więcej informacji na szarekomorki.com/rekrutacja

 

Zakres obowiązków

Zadaniem dla każdego praktykanta będzie zarządzanie ogólnopolskim projektem na terenie miasta z którego został zrekrutowany.

Szczegółowy opis programu praktyk na www.szarekomorki.com/rekrutacja

 

Firma oferuje

- szkolenia przygotowujące do pracy jako Account Manager

- program praktyk podczas którego zdobędziesz gruntowne doświadczenie

- wynagrodzenie

- nagrody o łącznej wartości 12 000 zł dla 6 najlepszych praktykantów

- propozycje dalszej współpracy dla najlepszych

Szczegółowy plan praktyk na www.szarekomorki.com/rekrutacja

 

Aplikacje proszę nadsyłać do 30 kwietnia wypełniając formularz zgłoszeniowy na stronie www.szarekomorki.com/rekrutacja

Organizator szkoleń

CE2 Centrum Edukacji jest nowoczesną firmą szkoleniową,która już od 11 latprowadzi działalność na rynku usług szkoleniowych. Firma w tym czasie zorganizowała szkolenia dla ponad 25,000 uczestników. W związku z realizacją kolejnego projektu szkoleniowego poszukujemy osób na stanowisko:

Organizator szkoleń
Miejscepracy:Białystok, Bydgoszcz, Gdańsk, Gorzów Wielkopolski, Katowice, Kielce, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Opole, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Warszawa, Wrocław

Jeśli lubisz pracę z ludźmi, potrafisz skoordynować wiele zadań równocześnie,
nie lubisz się nudzić - szukamy właśnie Ciebie!

 

Do Twoich obowiązków będzie należeć:

·         Organizacja i obsługa techniczna szkolenia (m.in. przygotowanie sali szkoleniowej, rejestracja uczestników szkolenia, przekazanie materiałów szkoleniowych, przygotowanie sprzętu w sali szkoleniowej)

·         Kontrola jakości szkolenia (nadzór nad prawidłowym zapewnieniem usług gastronomicznych
w Hotelu, nadzór nad powierzonym sprzętem i dokumentacją szkoleniową)

·         Opieka nad uczestnikami szkoleń (skoordynowanie zakwaterowania w hotelu,udzielanie bieżącejinformacjidotyczącej realizacji szkolenia, rozwiązywanie bieżących problemów, kontrola liczby uczestników zgodnie z listą)

·         Współpraca z trenerem szkolenia celem zapewnienia jak najwyższej jakości świadczonych usług

·         Stała komunikacja mailowa i telefoniczna z biurem CE2 Centrum Edukacji

·         Utrzymanie pozytywnej relacji z uczestnikami szkoleń

Oczekujemy od Ciebie:

·         Statusu studenta do 26 r. ż.

·         Odpowiedzialności za powierzone zadania

·         Dyspozycyjności na czas realizacji szkolenia (2 następujące po sobie dni w tygodniu)

·         Komunikatywności i otwartości

·         Rzetelności i sumienności w wykonywaniu powierzonych zadań

·         Nastawieniana konsekwentną realizację wyznaczonych celów

·         Szybkości i skuteczności w działaniu oraz odporności na stres

Mile widziane doświadczenie w koordynowaniu / nadzorowaniu szkoleń lub innych wydarzeń

Oferujemy:

·         Atrakcyjne wynagrodzenie

·         Współpracę w oparciu o umowę zlecenie/ umowę o dzieło na czas realizacjiprojektu

·         Zdobycie doświadczenia oraz możliwość rozwoju zawodowego

·         Możliwość nawiązania dłuższej współpracy przy innych projektach szkoleniowych

Aplikuj już teraz!

CV wyślij na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. , wpisując w temacie wiadomości „Organizator szkoleń – Wybrane miasto”. Prosimy o zamieszczenie w dokumencieklauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 poz. 883).”

Uprzejmie informujemy, że firma CE2 Centrum Edukacji nie zwraca przesłanych dokumentów oraz zastrzega sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Stażysta w Dziale Laboratorium Pasów Bezpieczeństwa - Częstochowa

Więcej szczegółów kliknij tutaj

Człowiek - najlepsza inwestycja