Badanie losów absolwentów - https://ela.nauka.gov.pl/

Badania losów zawodowych absolwentów szkół wyższych uznawane są za priorytet w podwyższaniu jakości kształcenia oraz dostosowywaniu oferty edukacyjnej do wymogów współczesnego rynku pracy. Wykorzystanie danych administracyjnych do prowadzenia badań procesów edukacyjno-zawodowych jest praktyką sprawdzoną i stosowaną z powodzeniem w wielu krajach europejskich, m.in. w krajach skandynawskich, w Hiszpanii, Austrii, na Litwie i na Węgrzech. wiecej przeczytacie Państwo na stronie https://ela.nauka.gov.pl/

OKRĘGOWA IZBA PIELĘGNIAREK I POŁOŻNYCH W CZĘSTOCHOWIE

Szanowni Studenci, Szanowni Absolwenci bardzo prosimy zapoznać się z ofertami pracy  ze strony OKRĘGOWEJ IZBY PIELĘGNIAREK I POŁOŻNYCH W CZĘSTOCHOWIE, http://www.oipip.czest.pl/oferty-pracy
 

Najwięksi pracodawcy z Polski w ICC Katowice


Najwięksi pracodawcy z Polski w ICC Katowice

 

Już 22 października w Międzynarodowym Centrum Kongresowym ICC w Katowicach

odbędzie się największe wydarzenie poświęcone rozwojowi kariery studentów i

absolwentów w Polsce Absolvent Talent Days. Szukasz pracy lub chcesz zmienić

ścieżkę swojej kariery zawodowej? To Twoja szansa.

400 presitżowych pracodawców z Polski i zagranicy, niemal 30 000 nowych ofert pracy i

praktyk, warsztaty i spotkania z wybitnymi osobowościami świata biznesu Absolvent

Talent Days to jedyne wydarzenie w Polsce z takim rozmachem wspierające rozwój zawodowy młodych pracowników.

 

Celem Absolvent Talent Days jest łączenie młodych kandydatów do pracy z właściwymi

pracodawcami profesjonalnie, z uwzględnieniem nowoczesnych technologii oraz potrzeb i motywacji obu grup. Niemal 8 tysięcy młodych ludzi, którzy dzięki targom znaleźli pracę, to najlepszy dowód, że nam się to udaje opowiada Katarzyna Godlewska, CEO Absolvent.pl, firmy organizującej imprezę.

 

Łukasz Jakóbiak i Jakub B. Bączek pomogą rozwinąć Twoją karierę

Chcesz znaleźć pracę lub ją zmienić? Absolvent Talent Days oferuje możliwość rozmowy i zgłoszenia swojej kandydatury bezpośrenio osobom rekrutującym w topowych firmach w Polsce.

Co powinieneś wiedzieć o rodzajach umów? Jakie są najczęstsze błędy popełniane na początku kariery? Co radzą młodym prezesi największych spółek w Polsce? Podczas paneli dyskusyjnych oraz warsztatów odpowiedzi udzielą przedstawiciele największe firm w Polsce oraz eksperci od career buildingu .

Gośćmi specjalnymi Absolvent Talent Days w Katowicach są zawodowi motywatorzy, specjaliści od coachingu oraz gwiazdy showbiznesu Jakub B. Bączek oraz Łukasz Jakóbiak.

Jak się dostać?

Absolvent Talent Days to wydarzenie całkowicie bezpłatne. Warunkiem uczestnictwa jest pobranie darmowego biletu ze strony: http://talentdays.pl . Na stronie dostępny jest również szczegółowy program imprezy.

Absolvent Talent Days organizuje portal www.absolvent.pl . Partnerem strategicznym wydarzenia jest pracuj.pl. Patronat medialny nad wydarzeniem objęli:

Radio ESKA, Rzeczpospolita oraz Wirtualna Polska. Partnerem merytorycznym wydarzenia jest

ABSL. Partnerem techonologicznym jest Motorola. Partnerami wspierającymi: PMI, State Street

oraz Aegon.

 

 

Człowiek - najlepsza inwestycja