JESTEM SWOIM WŁASNYM SZEFEM/SWOJĄ WŁASNĄ SZEFOWĄ I RADZĘ SOBIE DOSKONALE

Czytaj więcej...

Letnia Szkoła Wyszehradzka

Trwa rekrutacja do 14. Letniej Szkoły Wyszehradzkiej, która w tym roku będzie się odbywała w dniach 5-18 lipca 2015.

Letnia Szkoła Wyszehradzka to międzynarodowy program obejmujący cykl dwutygodniowych szkoleń organizowanych przez Stowarzyszenie Willa Decjusza. Adresatami są młodzi studenci z Czech, Węgier, Polski i Słowacji, a także ich rówieśnicy z innych krajów Europy Środkowej i Wschodniej. Celem projektu jest pogłębienie wiedzy na temat wyzwań regionalnych i globalnych, przeciwdziałanie funkcjonującym stereotypom, budowanie więzi i przyjacielskich kontaktów. W dotychczasowych edycjach Szkoły wzięło udział ponad pół tysiąca osób pochodzących z Polski, Czech, Słowacji, Węgier, Armenii, Azerbejdżanu, Białorusi, Francji, Kirgistanu, Kosowa, Litwy, Macedonii, Mołdawii, Niemiec, Rosji, Rumunii, Serbii, Słowenii i Ukrainy.

więcej na stronie projektu i aplikacje: http://www.visegradsummerschool.org/

więcej informacji: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

Programu Kariera

3. marca 2015 ruszyła 12. edycja Programu Kariera, prestiżowego program płatnych praktyk organizowanego przez Polską Radę Biznesu. Aplikować do niego mogą studenci i absolwenci, którzy nie ukończyli 30 roku życia, przesyłając zgłoszenie do 6. maja 2015 roku.

 

Czytaj więcej...

Człowiek - najlepsza inwestycja