Rekrutacja do Startup School właśnie ruszyła!

Kolejna rekrutacja do Startup School właśnie ruszyła! Dla początkujących e-przedsiębiorców Startup School to nie tylko możliwość zrobienia własnego projektu internetowego, ale też wiedza, jak tworzyć własny biznes.

 

Po pięciu edycjach warsztatów Startup School, szkoła e-biznesu organizowana przez Fundację Startup School i Rafała Agnieszczaka, zmieniła formułę na całoroczną inkubację projektów.

W obecnej formule Startup School to 12-tygodniowy cykl. Pierwszy tydzień uczestnicy spędzają w Warszawie dopracowując swój pomysł i strategię działania, przez pozostałe jedenaście pracują w trybie weekendowym oraz zdalnym.

 

Korzyści z uczestnictwa w Startup School:

•          realizacja swojego pomysłu na projekt i zbudowanie podstaw własnego biznesu

•          opieka projektowa praktyków z wieloletnim doświadczeniem

•          spotkania z mentorami posiadającymi doświadczenie w branży/niszy, w której dany projekt jest realizowany

•          udział w spotkaniach, warsztatach i zajęciach organizowanych wyłącznie dla uczestników (obecnych i byłych) Startup School

•          możliwość wymiany doświadczeń z alumnami Startup School i zdobycia kolejnej porcji praktycznej wiedzy

•          pomoc w pozyskaniu inwestora

 

Startup School to miejsce gdzie nie tylko zrobisz swój własny projekt internetowy, ale nauczysz się jak tworzyć własny biznes... Jak współpracować z innymi ludźmi, jak kreować działania marketingowe, jak myśleć o swoim startupie, aby dopasować go do przyszłych użytkowników. Jeśli chcesz miło spędzić czas - to nawet się tutaj nie wybieraj. Czeka Cię praca, nerwy, dużo dyskusji oraz ciągłe deadline'y. Oczywiście możesz się tego wszystkiego nauczyć w domu, ale czy nie lepiej, móc uczyć się od tych którym się udało i którzy zarobili pieniądze na swoich projektach. Startup School to nie tylko tworzenie produktu, ale i kontakty, których nie zdobędziesz siedząc w domu- mówi Mariusz Ostapowicz, współtwórca DayBite.com, uczestnik czwartej edycji Startup School

 

Nie zmarnuj szansy!

 

Najbliższe spotkanie rekrutacyjne odbędzie się 9-10 marca 2013 roku w Warszawie. Aby wziąć w nim udział należy wypełnić formularz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie http://www.startupschool.pl/rekrutacja/

 

----

 

O Startup School:

 

Startup School to inicjatywa przedsiębiorcy internetowego Rafała Agnieszczaka. W 2009 roku zorganizował on po raz pierwszy wakacyjne warsztaty przedsiębiorczości, w których uczestniczyli ludzie z całej Polski. Uczestnicy przez trzy miesiące spędzone w Warszawie zdobywali doświadczenie oraz wiedzę potrzebne w tworzeniu podstaw własnego biznesu internetowego.

W latach 2009-2012 obyło się pięć dwu- lub trzymiesięcznych edycji warsztatów. Wzięło w nich ponad 60 osób, który stworzyły ponad dwadzieścia serwisów, nad którymi naszym wsparciem pracują również po zakończeniu warsztatów. Każda z edycji nich miała nieco odmienny charakter, ale celem wszystkich było jak największe wsparcie przedsiębiorców.W zamian za udziały uczestniczy otrzymali wsparcie związane z tworzeniem zespołu, działaniami strategicznymi i operacyjnymi zespołu, prowadzeniem firmy, dotyczące kwestii prawnych, księgowych i finansowych. W trakcie warsztatów uczestnicy brali również udział w szkoleniach oraz indywidualnych spotkaniach z mentorami.

Wiedza i doświadczenie zdobyte w trakcie dotychczasowych pięciu edycji zaowocowały wprowadzeniem od 2013 roku ciągłej rekrutacji i całorocznej inkubacji projektów. Początkiem współpracy i realizacji e-biznesu jest 12-tygodniowy cykl warsztatów.

Człowiek - najlepsza inwestycja