Ankiety sem. zimowy 2019/2020

Bardzo prosimy, jeśli można o poważne podejście do sprawy. Zależy nam na Państwa opinii i wypełnieniu jak największej liczby ankiet. Z góry serdecznie dziękujemyWyższa Szkoła Zarządzania w Częstochowie zwraca się z uprzejmą prośbą do studentów WSZ o PILNE wypełnienie anonimowych Ankiet znajdujących się na Platformie edukacyjnej Uczelni moodle dotyczących sem. zimowego 2019/2020 w zakładce Ankiety.

Bardzo prosimy, jeśli można o poważne podejście do sprawy. Zależy nam na Państwa opinii i wypełnieniu jak największej liczby ankiet. Z góry serdecznie dziękujemy!