JESTEM SWOIM WŁASNYM SZEFEM/SWOJĄ WŁASNĄ SZEFOWĄ I RADZĘ SOBIE DOSKONALE

Prowadzenie biznesu to olbrzymie wyzwanie, ale też ogromna radość z podążania swoją drogą. To szkoła, w której uczymy się przede wszystkim poprzez własny upór i konsekwencję, lecz również wielka satysfaakcja i duma z przekraczania kolejnych granic. Wreszcie, to konieczność bycia ciągle doskonalszym w swoim fachu, ale przy tym niewiarygodna szansa na poszerzanie i odkrywanie nowych horyzontów.

Jeżeli:

·         Przygotowujesz się do założenia firmy/ chcesz wprowadzić na rynek nowy produkt, ale inne „pilniejsze” sprawy ciągle Ci w tym przeszkadzają lub

·         Masz dużą determinację do działania, lecz potrzebujesz inspiracji i porady- co robić dalej, jaką przyjąć strategię, jak być konsekwentnym bądź

·         Z zaangażowaniem pracujesz już nad rozwojem swojej firmy, jednak chciałbyś inaczej zorganizować swoje działania/usprawnić je, poszukujesz nowych perspektyw:

Zapraszamy Cię na warsztat

 

JESTEM SWOIM WŁASNYM SZEFEM/SWOJĄ WŁASNĄ SZEFOWĄ I RADZĘ SOBIE DOSKONALE

Jak odnieść osobiste zwycięstwo w biznesie?

 

Na zajęciach poznasz i przetestujesz w praktyce podejście, które jest sprawdzoną drogą do sukcesu w biznesie. Dowiesz się w jaki sposób:

Ø  wyznaczyć i zarządzać swoją rolą na rynku, a tym samym zbudować rozpoznawalną i cenioną markę

Ø  wypracować skuteczny system pozyskiwania i utrzymania przy sobie klientów (model biznesowy dla swojej działalności)

Ø  osiągać wysoką wydajność w działaniach zapewniając rozwój i rentowność swojej firmie

Z warsztatu wyniesiesz:

·  usystematyzowaną wiedzę biznesową niezbędną do tego, aby odpowiednio kierować i rozwijać swoją firmę

·  bodziec do inicjowania i rozwijania ważnych dla Ciebie pomysłów, koncepcji biznesowych

·  umiejętność łączenia osobistych priorytetów z realiami rynku

 

Prowadząca- Sylwia Zięba- Coach i trener biznesu, przedsiębiorca. Absolwentka program „The Art. and Science of Coaching” realizowanego przez Erickson Collage International. Pomysłodawczyni i założycielka marki Kapitał Rozwoju (www.kapitalrozwoju.p). Autorka programu ”ZMIENIĆPLANY W BIZNES”. Pracuje z przedsiębiorczymi ludźmi, którzy chcą utrzymywać się z tego co lubią robić. Zdecydowali się na prowadzenie swojego biznesu, jednak poszukują inspiracji, a także konkretnych wytycznych do tego żeby osiągać maksymalny poziom efektywności. Sylwia pomaga im znaleźć skuteczne rozwiązania i wdrożyć je w życie po to żeby mogli spełniać się w swoim fachu i rozwijać się jako przedsiębiorcy.

 

Człowiek - najlepsza inwestycja