Pielęgniarka / Pielęgniarz

W związku ze zwiększającą się liczbą świadczonych przez nas usług medycznych zgłaszamy chęć zatrudnienia absolwentek Wydziału Pielęgniarstwa w Centrum Medycznym św. Łukasza w Częstochowie na stanowisko pielęgniarki.
Nasze oczekiwania wobec kandydatek
- dobre przygotowanie do zawodu pielęgniarki,
- umiejętność obsługi komputera i znajomość pakietu MS Office w stopniu podstawowym,
- cenimy odpowiedzialność, niekonfliktowość, zaangażowanie i umiejętność pracy w zespole
- mile widziana znajomość j. angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację.
Obowiązki na stanowisku pielęgniarki
- prowadzenie rejestracji pacjentów na wizyty lekarskie, zabiegi ambulatoryjne, zabiegi operacyjne i
fizjoterapeutyczne,
- wykonywanie zabiegów pielęgniarskich,
- asysta przy zabiegach ambulatoryjnych,
- pełnienie dyżurów pielęgniarskich na oddziale szpitalnym.
Co oferujemy
- przeszkolenie i wsparcie na stanowisku pracy,
- szkolenia i udział w badaniach klinicznych prowadzonych w naszej placówce,
- pracę w przyjaznej atmosferze.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o nadsyłanie aplikacji (CV i list motywacyjny), na adres e-mail:

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych, Dz.. U. Nr 133 poz. 833)".

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko wybranym kandydatom.