TRENER MENTALNY

REKRUTACJA NA STANOWISKO

TRENER MENTALNY

Polish Soccer Skillsto projekt społeczny którego celem jest rozwijanie i upowszechnianie profesjonalnego szkolenia piłkarskiego dzieci i młodzieży. Projekt jest realizowany na kilku uzupełniających się obszarach stanowiących razem kompleksowe rozwiązanie.
Polish Soccer Skills to jedyny ogólnopolski, spójny i kompleksowy system szkolenia piłkarskiego dzieci i młodzieży, posiadający własną wizje szkolenia, metodologię, doświadczenie i potwierdzoną skuteczność treningów.

Jedną z kluczowych wartości jakimi kieruje się Polish Soccer Skills jest potrzeba ciągłego doskonalenia się oraz dążenie do perfekcji w każdej dziedzinie. Przyjazna atmosfera, otwartość na potrzeby pracowników sprawiają, że Polish Soccer Skills daje możliwość rozwoju osobistego.

OPIS STANOWISKA

·        Trener mentalny odpowiedzialny jest za prowadzenie zajęć z zakresu psychologii sportu w oparciu o program treningu mentalnego Polish Soccer Skills,

·        Celem zajęć jest przygotowanie mentalne uczestników obozów do wystąpień sportowych,

·        Trener mentalny prowadzi zajęcia podczas tygodniowych obozów sportowych dla dzieci i młodzieży

WYMAGANIA NA STANOWISKO TRENERA MENTALNEGO

• rzetelność, dokładność i odpowiedzialność za wykonywaną pracę
  • łatwość nawiązania kontaktu z dziećmi i młodzieżą
  • dobra organizacja pracy
  • aktywny udział w projektach jakie prowadzi firma Polish Soccer Skills
  • umiejętność dopasowania się do warunków pracy

DODATKOWO

*       doświadczenie w dziedzinie psychologii, psychologii sportu

*       uprawnienia opiekuna obozowego

*       aktualna książeczka sanitarno- epidemiologiczna

*       mile widziane zaświadczenie o niekaralności

*       obowiązkowe poczucie humoru !

Jeśli interesuje Cię psychologia sportu i chcesz rozwijać się w tej dziedzinie, czerpać inspirację od ekspertów oraz być częścią zespołu Polish Soccer Skills wyślij CV na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.