Chcesz studiować w Wielkiej Brytanii?

 Graj o voucher na test IELTS w konkursie British Council

Konkurs „Thinking UK? Think IELTS” organizowany przez British Council na Facebooku jest przeznaczony dla wszystkich osób myślących o studiach w Wielkiej Brytanii. Konkurs polega na udzieleniu odpowiedzi na trzy pytania dotyczące testu IELTS. Dla zwycięzców British Council przygotowało między innymi voucher na test IELTS i podręczniki do nauki angielskiego. Konkurs potrwa do 13 grudnia br.

 

Aplikacja konkursowa nawiązuje do renomowanego testu IELTS, uznawanego przez ponad 8 tys. instytucji na całym świecie - w tym niemal wszystkie uniwersytety w Wielkiej Brytanii – za najwiarygodniejsze potwierdzenie umiejętności językowych kandydatów na studia. Zadaniem uczestników konkursu jest wybranie prawidłowej odpowiedzi w dwóch pytaniach zamkniętych i jednym otwartym.

Nagrodą za zajęcie 1. miejsca w konkursie jest voucher na test IELTS, uprawniający zwycięzcę do bezpłatnej rejestracji na test IELTS. Dla kolejnych 9 osób, British Council przygotowało książki pomocne w trakcie przygotowania się do egzaminu.

Aplikacja konkursowa dostępna jest na stronie: www.facebook.com/BritishCouncilPolska.

Człowiek - najlepsza inwestycja