Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości serdecznie zapraszają na szkolenie pt. „Business Model Canvas - innowacyjny sposób budowania modeli biznesowych”, które odbędzie się 30 sierpnia 2013 r. (piątek) w godzinach 15:00 – 17:00 w sali 415 (Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości UŚ, ul. Bankowa 14, Katowice, Wydział Matematyki, Fizyki i Chemii).

Czy pisałeś kiedyś plan biznesowy? Jest to bardzo żmudny i czasochłonny proces. Dodatkowo jego efekty są często odwrotne od zamierzonych. Pierwsze spotkanie z klientem może odwrócić wszystko o 180 stopni i cała zabawa zaczyna się od początku...

Czy jest jakiś sposób, żeby to zmienić?

Dwóch niezwykłych ludzi, Alexander Osterwalder i Yves Pigneur, znalazło na to sposób. Stworzyli uniwersalny szablon, na którym możesz kreatywny sposób opisać dowolny biznes. Zawiera on wszystkie aspekty funkcjonowania przedsiębiorstwa. Co więcej, taki model biznesowy jest niezwykle prosty do zaprezentowania w szybki, ciekawy i zrozumiały dla wszystkich sposób.

W trakcie tego szkolenia:
- dowiesz się czym jest Business Model Canvas i do czego służy,
- nauczysz się tworzyć własny model biznesowy,

- poznasz język Canvas, który pozwoli Ci w łatwy i uniwersalny sposób opowiadać o biznesie,
- nauczysz się szybko i kreatywnie prezentować pomysły,
- zainspirujesz się pomysłami wielkich liderów i ludzi z Twojej społeczności.

Zapisz się na: http://bmc.evenea.pl/

Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.