Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości serdecznie zapraszają na bezpłatne szkolenie z cyklu StartUp Training: „Lean Startup” – sposób na udany biznes.

Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości serdecznie zapraszają na bezpłatne szkolenie z cyklu StartUp Training: „Lean Startup” – sposób na udany biznes. Szkolenie odbędzie się w środę, 12 czerwca 2013 r., w godzinach 15:30-17:30 w sali 415 Wydziału Matematyki, Fizyki i Chemii Uniwersytetu Śląskiego (ul. Bankowa 14, Katowice).

Na spotkaniu nauczysz się, jak skutecznie zarządzać młodą firmą i wypromować swój pomysł w sposób tani, szybki i bez zbędnego zwiększania ryzyka. Posłuchasz praktycznych porad podpartych kilkuletnim doświadczeniem w prowadzeniu różnych typów działalności gospodarczej.

 

Szkolenie poprowadzi Marcin Kołodziej – doświadczony przedsiębiorca, właściciel firmy NBG sp z o.o. zajmującej się tworzeniem i udostępnianiem oprogramowania dla firm z branży finansowej. Trener i doradca finansowy, założyciel oraz były prezes klubu Silesia Toastmaters. Lubi przemawianie publiczne, podróże, żeglowanie, jazdę na rowerze.

 

Zapisy prowadzone są na leanstartup-katowice.eventbrite.com

(liczba miejsc jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń).

Człowiek - najlepsza inwestycja