Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości serdecznie zapraszają na szkolenie z cyklu StartUp Training on-line "4 filary sukcesu w Dolinie Krzemowej - produkt, pitch, networking, inwestor".

Szkolenie odbędzie się w środę, 10 kwietnia 2013 r., w godzinach 17:00-18:30 w sali 416 Wydziału Matematyki, Fizyki i Chemii Uniwersytetu Śląskiego (ul. Bankowa 14, Katowice).

Polscy przedsiębiorcy coraz odważniej zdobywają kolejne przyczółki w Dolinie Krzemowej - kolebce światowych innowacji, siedzibie najbardziej znanych firm technologicznych, funduszy inwestycyjnych, mekce startupów. Kolejny Training w ramach programu Entrepreneurial Poland To Go będzie okazją do zapoznania się z relacjami trzech polskich przedsiębiorców z ich niedawnych podróży do Doliny Krzemowej. Dowiecie się m. in. o tym, jak przygotować swój produkt na rynek globalny, jak o nim mówić i z kim, o miejscach i wydarzeniach, które są okazją do nawiązania cennych relacji biznesowych, a także o procesie inwestycyjnym i relacjach z funduszami VC. Wydarzenie  odbędzie się w Business Link Trójmiasto i transmitowane będzie na żywo. Serdecznie zapraszamy!

Zapisy prowadzone są on-line: http://www.4filary.evenea.pl/(liczba miejsc jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń).