Dzień Otwarty w firmie Unilever

Dzień Otwarty w Unileverze!

Ponad 167 000 pracowników na 6 kontynentach i produkty, po które sięgają codzienne 2 miliardy ludzi. Kreatywne zadania, wyzwania, ciągły rozwój i co najważniejsze - pasja oraz zaangażowanie w realizowane projekty. Masz podobny pomysł na swoją przyszłą pracę? Unilever zaprasza na Dzień Otwarty!

Tegoroczny Dzień Otwarty odbędzie się 23 marca (sobota) w siedzibie firmy przy ulicy Domaniewskiej 49 w Warszawie.

Na jeden dzień, Unilever zamieni się w miejsce spotkań przedstawicieli ponad 40 światowych marek ze studentami.

Uczestnicy spotkania będą mieli okazję poznać specyfikę pracy w jednej
z najbardziej cenionych firm na europejskim i światowym rynku, wziąć udział
w case’ach biznesowych oraz porozmawiać z menedżerami z działów marketingu,

sprzedaży, finansów, supply chain i HR.

To już trzecia edycja wydarzenia, która co roku przyciąga około 200 studentów chętnych do poznania firmy bliżej.

Aby wziąć udział w Open Day Unilever, należy aplikować na: www.facebook.com/Unilever.Kariera