Youth in Leadership

Z jakiego powodu prosimy o Państwa wsparcie

Youth in Leadership adresowane jest do młodych liderów, którzy swą działalnością chcą pozytywnie wpływać na otaczającą ich rzeczywistość, do aktywnych studentów udzielających się akademicko, osób działających w biznesie, w sektorze NGO, działających społecznie, a także tych którzy wierzą w social entrepreneurship. Nasz projekt dedykujemy głównie odbiorcom w przedziale wiekowym 20-26 lat.

Wierzymy, że udział studentów w projekcie, a w szczególności w Mentorship Program - serii merytorycznych warsztatów z doświadczonymi mentorami - pozwoli nabyć im niezbędne umiejętności liderskie, które będą mogli wykorzystać w późniejszej działalności zawodowej, a także społecznej.

Projekt ogólnopolski

Najbardziej intensywne działania promocyjne odbywają się w województwach Małopolskim, Mazowieckim, Świętokrzyskim, Podkarpackim i Śląskim. Jednak naszym celem jest zebranie publiczności możliwie z różnych części Polski, tak aby zbudować ogólnopolską społeczność młodych liderów.

Długofalowe działanie

Youth in Leadership nie jest jednorazowym wydarzeniem. Planujemy kontynuację projektu w kolejnych latach poprzez organizowanie cyklicznych konferencji i warsztatów.

Nowatorskie, ciekawe, innowacyjne przedsięwzięcie

To pierwsze tego typu wydarzenie w Polsce. Chcemy podjąć dyskusję na temat znaczenia młodych ludzi w działalności społecznej oraz w biznesie. Chcemy stworzyć społeczność młodych, świadomych liderów, którzy potrafią skutecznie działać w dzisiejszej wyjątkowo szybko zmieniającej się rzeczywistości. Realizując Mentorship Program chcemy dać możliwość nabycia niezbędnych umiejętności liderskich wszystkim zainteresowanym osobom.

Ponadto podczas konferencji będziemy poruszać takie tematy jak: skuteczne zarządzanie nowoczesnymi NGOs, rola i znaczenie młodych ludzi w budowaniu wartościowych społeczności i realizowaniu inicjatyw obywatelskich, social entrepreneurship, potrzeba mentoringu, czyli wychowania mądrego następcy w firmie.

Wyjątkowi goście

O prestiżu wydarzenia świadczą przede wszystkim fantastyczni goście, którzy przyjęli nasze zaproszenie, pośród których znaleźli się:

- prof. Cezary Wójcik - absolwent i były pracownik Harvard University, Dyrektor Center for Leadership;
- Wojciech Burkot - Dyrektor Google w Krakowie;
- Chris Chunnicutt - Wicekonsul Konsulatu Stanów Zjednoczonych w Krakowie;
- Sławomir Lachowski - Współtwórca mBanku i MultiBanku;
- Tomasz Józefacki - absolwent University of Meryland, były członek Zarządu AGORA S.A., obecnie Wiceprezes Benefit Systems S.A.;
- Ela Madej - Współzałożycielka Applicake i organizatorka European Rails Conference Railsberry;
- Jakub Krzych - Współzałożyciel i lider projektu Estimote, Inc.;
- Łukasz Cioch - autor LCMedia.pl, wykładowca Wyższej Szkoły Europejskiej w Krakowie;
- Paulina Mazurek - Program Manager w Google w Krakowie;
- i wielu innych.

Otwarty udział w wydarzeniu

Realizowany przez nas projekt nie jest komercyjny, udział dla uczestników konferencji jak również warsztatów jest bezpłatny. Jednak ze względu na ograniczoną liczbę miejsc zarówno w jednym, jak i drugim przypadku obowiązuje rejestracja.