Przedsiębiorcy współpracujący z WSZ

http://www.katowice.pios.gov.pl

 

Wojewódzki Inspektorat zapewnia realizację zadań Śląskiego Wojewódzkiego Inspektora Ochrony Środowiska w Katowicach, zawartych w ustawach i aktach wykonawczych oraz ogólnych kierunkach działania organów Inspekcji Ochrony Środowiska wg zasad określonych przez Głównego Inspektora Ochrony Środowiska i Wojewodę Śląskiego.


http://www.psse.czest.pl

 

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Częstochowie realizując swoje statutowe zadania  przeprowadza czynności kontrolne, wykonuje badania i pomiary środowiskowe, analizy laboratoryjne, prowadzi działalność przeciwepidemiczną oraz inicjuje i organizuje działalność z zakresu promocji zdrowia i oświaty zdrowotnej.


http://www.szpitalparkitka.com.pl

 

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Najświętszej Maryi Panny w Częstochowie jest placówką medyczną, wielospecjalistyczną, w której podejmowane są wszystkie możliwe działania mające na celu zapewnienie wysokiej jakości świadczonych usług medycznych.


http://www.pozyton.com.pl

 

Zakład Elektronicznych Urządzeń Pomiarowych POZYTON - powstał w 1989 roku z przekształcenia Wydziału Produkcji Elektronicznych Urządzeń Pomiarowych Zakładu Energetycznego Częstochowa w spółkę z o.o. Następnie w 1992 został sprywatyzowany jako spółka pracownicza. Doświadczenie praktyczne kadry inżynieryjno-technicznej, wzbogacone wieloma patentami i wnioskami racjonalizatorskimi, zagwarantowało sukces i powodzenie
w dziedzinie projektowania, produkcji, montażu i sprzedaży urządzeń pomiarowych wielkości elektrycznych.


http://wartasa.eu

 

Misją naszej Spółki jest dbanie o stan środowiska naturalnego poprzez odprowadzanie i oczyszczanie ścieków w sposó efektywny z racjonalnym wykorzystaniem dostępnych środków


http://www.pwik.czest.pl

 

Wodociągi dziś to nowoczesna, rozwijająca się firma, stosująca najnowsze osiągnięcia techniki, zdobywająca kolejne certyfikaty, wyróżnienia i nagrody. To zespół ludzi nieustannie podnoszących swoje kwalifikacje zawodowe, ludzi z których każdy pamięta, że nie jesteśmy zwykłą firma usługową ale od 80 lat stale obecni, zawsze gotowi, czuwający przez 24 h na dobę jesteśmy po to by służyć społeczeństwu i to zaufanie jakim nas darzą Klienci jest dla nas najważniejsze.


http://www.przemyslowka.com.pl

 

„CZ.P.B.P. PRZEMYSŁÓWKA"S.A. z siedzibą w Częstochowie ul. Pułaskiego 25, jest spółką akcyjną, która powstała w I kwartale 1998 r. z przekształcenia przedsiębiorstwa państwowego jakim było Częstochowskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego, utworzone w 1950 roku do budowy Huty ,,Częstochowa'' ( dawniej  im. B.Bieruta )
W okresie prawie 60-cio letniej działalności przedsiębiorstwo zrealizowało „pod klucz" wiele zakładów przemysłowych. Od połowy lat 70-tych wykonujemy również obiekty użyteczności publicznej i budynki mieszkalne. W latach 90-tych rozpoczęliśmy z powodzeniem realizację robót na rynku niemieckim, a od 2001 r. prowadzimy działalność w krajach skandynawskich. W kraju współpracowaliśmy z wieloma inwestorami i dostawcami zagranicznymi przy realizacji zadań dla hutnictwa stali i szkła, przemysłu cementowego oraz hipermarketów.


www.horeca.pl

 

Katalog produktów i usług Horeca.pl. Usługi i produkty przeznaczone dla profesjonalnej
 gastronomii podzielone na szereg tematycznych kategorii: dla hotelu, dla gastronomii oraz usługi. Dodaj swoje usługi lub produkt - znajdź się wśród najlepszych w branży.


http://www.wudimeks.pl

 

Wielobranżowe Przedsiębiorstwo Inwestycyjne „WUDIMEKS” Sp. z o.o. w Częstochowie powstało w 1992 roku na bazie kadrowej i doświadczeniach Wojewódzkiej Dyrekcji Inwestycji w Częstochowie, która miała w swoim portfelu inwestycyjnym największe inwestycje budowlane ówczesnego Województwa Częstochowskiego. Od tego momentu, pomimo ogromnych przemian zarówno gospodarczych jak
i społecznych, firma nieprzerwanie prowadzi swoją działalność.


http://www.szar.pl

 

SZAR SA lokalizuje swoją działalność w branży energetyki cieplnej. Opieramy swoją produkcję i handel na surowcach węglonośnych o szczególnych parametrach, wyjątkowo korzystnych dla procesów technologicznych wielu branż przemysłowych, tj hutnictwo, odlewnictwo, przemysł cementowy, przemysł cukrowniczy, energetyka cieplna, utylizacja odpadów, ekologia.


http://www.garmondgroup.com

 

Współdziałanie jest esencją. Praca w grupie to ciągła wymiana pomysłów, konfrontacja myśli, walka idei. Tworzymy zespół, który na wspólnym budowaniu nowych kreacji opiera swe codzienne działanie. Kooperacja odmiennych charakterów, przeciwstawnych wizji i szeregu różnych wymiarów artystycznej twórczości pozwala nam na to, byśmy mogli wyprodukować coś naprawdę niepowtarzalnego. W tym nasza siła. Przez kilka lat wspólnej pracy potrafiliśmy wypracować bardzo skuteczny i w pełni skoordynowany styl działania.

Człowiek - najlepsza inwestycja