Kariera na Start - dodatkowe informacje

Tylko do 07.06.2013 czekamy na Twoje rozwiązanie zadania problemowego! Wybierz firmę, dział, rozwiąż zadanie i wygraj płatny staż w prestiżowych firmach na terenie województwa śląskiego!

Czytaj więcej...

Ruszyło głosowanie w IV edycji Stypendium z Wyboru

Ruszyło głosowanie w Stypendium z Wyboru

Rozpoczął się ostatni etap IV edycji programu Stypendium z Wyboru, za pomocą którego studenci i absolwenci walczą o spełnienie marzeń związanych z rozwojem kariery zawodowej. Na realizację tych pomysłów w puli znalazło się aż 67 000 złotych, które otrzymają osoby z największą ilością głosów. Od poniedziałku 13 maja wszystkie zgłoszenia biorące udział w konkursie są dostępne na stronie internetowej pod adresem:

Czytaj więcej...

Startup Sprint Marketing - stwórz z nami nowe rozwiązanie i strategię dla Twojej firmy

Na marketingu, jak na piłce nożnej i polityce, znają się wszyscy. Nie wszyscy jednak wiedzą jak łączyć ze sobą elementy marketingowej strategii i jak sprawiać by konsumenci chcieli korzystać z takich a nie innych produktów i usług. Dlatego też tym razem do współpracy przy Startup Sprint (24 - 26 maja) zaprosiliśmy specjalistów od marketingu, którzy pomogą uczestnikom w pracach nad ich produktem i strategią. 

Czytaj więcej...

Człowiek - najlepsza inwestycja