Międzynarodowe doświadczenie w obszarze marketingu.

 

PR w Indiach? Kampania promocyjna dla dużej, węgierskiej firmy? Badania brazylijskiego rynku? Praca nad designem niemieckich produktów? A to wszystko w ramach praktyk w trakcie studiów lub krótko po ich ukończeniu? Brzmi abstrakcyjnie? Niesłusznie!Z AIESEC to możliwe! W czasach, kiedy branża marketingowa staje się coraz bardziej globalna, nie warto przegapić szansy na odbycie zagranicznych, płatnych praktyk, dzięki którym wyróżnisz się na coraz bardziej wymagającym rynku pracy. Na takie właśnie praktyki możesz wyjechać dzięki programowi Global Talents. Wprowadź świat do swojego cv!

 

Global Talents Marketing to przygotowany przez międzynarodową organizację studencką AIESEC program płatnych praktyk zagranicznych, skierowany do młodych ludzi, którzy chcą zdobyć profesjonalne doświadczenie, pracując w wielokulturowym środowisku. Jeżeli jesteś studentem lub absolwentem do dwóch lat po studiach, chcesz wyróżnić się na rynku pracy, poznawać świat, zdobywać międzynarodowe kontakty i przeżyć przygodę życia – program Global Talents jest właśnie dla Ciebie! Praktyki możesz odbyć na całym świecie, w tym w krajach takich jak Niemcy, Brazylia, Indie, Chiny, Turcja czy Węgry.

W ramach programu Global Talents masz szansę pracować zarówno w prężnie działających, często międzynarodowych firmach, poznając ich struktury i zdobywając w praktyce marketingową wiedzę podczas współpracy z doświadczonymi pracownikami, jak również wdrażać struktury promocyjne i marketingowe w rozwijających się przedsiębiorstwach w raz z największymi specjalistami w branży, budować rozpoznawalność nowych produktów, prowadzić badania rynku lub tworzyć modele zachowań zagranicznego konsumenta. Innymi słowy – masz okazję wykorzystać teorię zdobytą podczas studiów w efektywny sposób oraz zdobyć wiedzę i doświadczenie które wyróżni cię na rynku pracy. Ponadto zagraniczne praktyki to doskonała okazja do zdobycia pewności i swobody w posługiwaniu się językami obcymi. Poza tym – praca związana z marketingiem w odległych, niesamowitych krajach to przygoda, której nie sposób nie wspominać do końca życia! 

Aby wyjechać na płatne zagraniczne praktyki z programem Global Talents odwiedź stronę www.globaltalents.pl, i zapoznaj się ze szczegółami. Czas trwania praktyk wynosi od 3 do 18 miesiecy. Zdobądź przewagę na rynku pracy już dziś, aplikuj i wprowadź świat do swojego CV!

 

Szanowni Studenci kierunku Pielęgniarstwo

Informujemy, że w dniu 11.01.2014 odbędzie się spotkanie informacyjne z przestawicielem firmy JSL CONSULTANT z Warszawy, która oferuje zatrudnienie dla Pielęgniarek m. in. w Anglii, Szkocji i Francji.

Szczegółowe informacje w Biurze Karier

„Innowacyjna Osłona Okienna” ogólnopolski konkurs crowdsourcingowy

Innowacyjna firma organizuje innowacyjny konkurs na innowacyjnej platformie. Rozpoczęła się pierwsza edycja konkursu wzornictwa przemysłowego „Innowacyjna Osłona Okienna”, której partnerem została pierwsza w Polsce platforma crowdsourcingowa Sprinet.pl stworzona m. in. dla innowacyjnych firm, które są otwarte na współpracę z młodymi specjalistami lub kreatywnymi klientami.  Zadaniem uczestników jest stworzenie projektu, który wyróżniać będzie oryginalność konstrukcji, ciekawy design oraz możliwości produkcyjne. Na laureatów czekają prestiżowe nagrody!

Czytaj więcej...

Człowiek - najlepsza inwestycja