Znajdź stypendium lub konkurs dla siebie

Znajdź swoją szansę na www.mojestypendium.pl

Każdy ma szansę zdobyć pieniądze na komputer, tablet, książki, kurs językowy, rozwój kariery sportowej, artystycznej, naukowej i wiele innych. Wejdź na www.mojestypendium.pli znajdź najlepszy program stypendialny dla siebie. Na przyszłych stypendystów czeka prawie 185 milionów złotych.

Czytaj więcej...

Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości serdecznie zapraszają na szkolenie pt. „Business Model Canvas - innowacyjny sposób budowania modeli biznesowych”,

Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości serdecznie zapraszają na szkolenie pt. „Business Model Canvas - innowacyjny sposób budowania modeli biznesowych”, które odbędzie się 30 sierpnia 2013 r. (piątek) w godzinach 15:00 – 17:00 w sali 415 (Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości UŚ, ul. Bankowa 14, Katowice, Wydział Matematyki, Fizyki i Chemii).

Czytaj więcej...

Europejska Akademia Dyplomacji zaprasza wszystkie osoby przystępujące do aplikacji dyplomatyczno – konsularnej na weekendowe szkolenie "Praca w MSZ”, 21 – 22 września 2013 br., odbywające się w siedzibie Akademii.

Dzięki udziałowi w kursie :

·         Zdobędą Państwo praktyczne informacje na temat struktur i specyfiki pracy w MSZ

·         Dowiedzą się Państwo jakie wymagania stawia się kandydatom i jak wygląda proces  rekrutacji z naciskiem na praktyczne aspekty procesu selekcji

·         Poznają Państwo ścieżki  kariery dostępne w Ministerstwie Spraw Zagranicznych

Korzyści udziału w szkoleniu :

·         Szkolenie prowadzą dyplomaci i pracownicy MSZ

·         Zajęcia mają charakter warsztatowy

·         Istnieje możliwość indywidulanych  konsultacji z ekspertami

·         Wykonują Państwo  test próbny oraz biorą  udział w symulacji rozmowy rekrutacyjnej 

Zapisy pod adresem http://diplomats.pl/pl/component/fabrik/form/7   

 

Więcej informacji na temat szkolenia udziela Pani Paulina Gawryszewska pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. .

Zapraszamy !

Człowiek - najlepsza inwestycja