Najwięksi pracodawcy z Polski w ICC Katowice


Najwięksi pracodawcy z Polski w ICC Katowice

 

Już 22 października w Międzynarodowym Centrum Kongresowym ICC w Katowicach

odbędzie się największe wydarzenie poświęcone rozwojowi kariery studentów i

absolwentów w Polsce Absolvent Talent Days. Szukasz pracy lub chcesz zmienić

ścieżkę swojej kariery zawodowej? To Twoja szansa.

400 presitżowych pracodawców z Polski i zagranicy, niemal 30 000 nowych ofert pracy i

praktyk, warsztaty i spotkania z wybitnymi osobowościami świata biznesu Absolvent

Talent Days to jedyne wydarzenie w Polsce z takim rozmachem wspierające rozwój zawodowy młodych pracowników.

 

Celem Absolvent Talent Days jest łączenie młodych kandydatów do pracy z właściwymi

pracodawcami profesjonalnie, z uwzględnieniem nowoczesnych technologii oraz potrzeb i motywacji obu grup. Niemal 8 tysięcy młodych ludzi, którzy dzięki targom znaleźli pracę, to najlepszy dowód, że nam się to udaje opowiada Katarzyna Godlewska, CEO Absolvent.pl, firmy organizującej imprezę.

 

Łukasz Jakóbiak i Jakub B. Bączek pomogą rozwinąć Twoją karierę

Chcesz znaleźć pracę lub ją zmienić? Absolvent Talent Days oferuje możliwość rozmowy i zgłoszenia swojej kandydatury bezpośrenio osobom rekrutującym w topowych firmach w Polsce.

Co powinieneś wiedzieć o rodzajach umów? Jakie są najczęstsze błędy popełniane na początku kariery? Co radzą młodym prezesi największych spółek w Polsce? Podczas paneli dyskusyjnych oraz warsztatów odpowiedzi udzielą przedstawiciele największe firm w Polsce oraz eksperci od career buildingu .

Gośćmi specjalnymi Absolvent Talent Days w Katowicach są zawodowi motywatorzy, specjaliści od coachingu oraz gwiazdy showbiznesu Jakub B. Bączek oraz Łukasz Jakóbiak.

Jak się dostać?

Absolvent Talent Days to wydarzenie całkowicie bezpłatne. Warunkiem uczestnictwa jest pobranie darmowego biletu ze strony: http://talentdays.pl . Na stronie dostępny jest również szczegółowy program imprezy.

Absolvent Talent Days organizuje portal www.absolvent.pl . Partnerem strategicznym wydarzenia jest pracuj.pl. Patronat medialny nad wydarzeniem objęli:

Radio ESKA, Rzeczpospolita oraz Wirtualna Polska. Partnerem merytorycznym wydarzenia jest

ABSL. Partnerem techonologicznym jest Motorola. Partnerami wspierającymi: PMI, State Street

oraz Aegon.

 

 

JESTEM SWOIM WŁASNYM SZEFEM/SWOJĄ WŁASNĄ SZEFOWĄ I RADZĘ SOBIE DOSKONALE

Czytaj więcej...

Letnia Szkoła Wyszehradzka

Trwa rekrutacja do 14. Letniej Szkoły Wyszehradzkiej, która w tym roku będzie się odbywała w dniach 5-18 lipca 2015.

Letnia Szkoła Wyszehradzka to międzynarodowy program obejmujący cykl dwutygodniowych szkoleń organizowanych przez Stowarzyszenie Willa Decjusza. Adresatami są młodzi studenci z Czech, Węgier, Polski i Słowacji, a także ich rówieśnicy z innych krajów Europy Środkowej i Wschodniej. Celem projektu jest pogłębienie wiedzy na temat wyzwań regionalnych i globalnych, przeciwdziałanie funkcjonującym stereotypom, budowanie więzi i przyjacielskich kontaktów. W dotychczasowych edycjach Szkoły wzięło udział ponad pół tysiąca osób pochodzących z Polski, Czech, Słowacji, Węgier, Armenii, Azerbejdżanu, Białorusi, Francji, Kirgistanu, Kosowa, Litwy, Macedonii, Mołdawii, Niemiec, Rosji, Rumunii, Serbii, Słowenii i Ukrainy.

więcej na stronie projektu i aplikacje: http://www.visegradsummerschool.org/

więcej informacji: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

Człowiek - najlepsza inwestycja